Degustační večer s Burlesque Brno

24. listopadu 2023

Jedinečný večer v naší divadelní restauraci ve spolupráci se skvělými umělci z Burlesque Brno. Nechte se 24. 11. 2023 unášet večerem plným umění a skvělého jídla a kupujte vstupenky na tuto unikátní akci.

Na konci listopadu u nás bude pěkně horko a nemyslíme tím to, že se rapidně zhorší globální oteplování. Chystáme pro vás náš první degustační večer se vším, co k němu patří i nepatří. Abychom s úctou dostáli pověsti správné divadelní restaurace, nebude to ledajaká degustace. Rozhodli jsme se, že vám večer lehce opepříme troškou té kultury. Spojili jsme tedy síly s nejlepšími kabaretními umělci v Brně a vytvoříme pro vás společně večer plný tance, hudby, zpěvu, humoru a v neposlední řadě burlesque vystoupení!

Večerem vás provede přední brněnský kabaretiér AliPeli a připojí se k němu například Taneční duo Double Trouble, Nona Kareva se svojí burlesque show nebo cabaretní diva Christine. Tato lechtivá show vám zpříjemní páteční večer od 19 hodin a skončíme okolo 22. hodiny. Naší rolí v tomto představení bude doplnit vystoupení jednotlivých umělců skvělým jídlem, které vám dotvoří tento zážitek k naprosté dokonalosti. Připravíme pro vás degustační večeři od předkrmu až k dezertu, kterou samozřejmě zahájíme přípitkem a vhodné tekutiny budeme doplňovat i po celý zbytek večera.

Kupujte lístky na tuto exkluzivní akci a přijďte s námi oslavit toto lehce stravitelné umění plné vtipu, barev, divoké energie a svůdnosti. Budeme se na vás moc těšit a brzy vám přineseme bližší informace o konkrétní podobě celého menu.

Koupit vstupenky