O nás

Náš divadelní restaurant se nachází v bývalých prostorách restaurace Nekonečno. Tato zrekonstruovaná restaurace potěší svým divadelním prostředím a svou různorodou kuchyní s důrazem na kvalitu, připravovanou týmem šikovných kuchařů z Con Gusta. Naše kuchyně a plzeňské pivo potěší všechny hosty, co si chtějí dopřát kvalitní večeři před vystoupením v Městském divadle nebo si během dne přejí dát poctivý oběd, posedět jen tak na pivu či dobrém víně.

Con Gusto – síť prémiových restaurací a cateringu

Con Gusto je síť brněnských prémiových restaurací a cateringu. Každý z podniků se specializuje na jinou kuchyni, ať už je to tradiční česká a moravská, tak ty světové. Italská, středomořská a fúze různých zemí. Vše zastřešuje nová rozvozová služba Jíme Brno, která vám pokrmy z těchto podniků doručí až domů. S KOREK Wines dováží biodynamická vína z Itálie a dalších oblastí Evropy. Con Gusto Catering tyto oblasti propojuje a svým zákazníkům po celé České republice nabízí komplexní servis a cateringové služby na míru dle jejich požadavků, typu akce a preferované kuchyně. Pokud plánujete svatbu, dokážeme pro vás připravit celou akci na klíč se svatební agenturou TuSi.

Za kterými podniky Con Gusto stojí?

Piazza a Caffé Monte Bú Restaurant & Steakhouse Pivnice U Čápa Pivnice U Kohoutů Restaurant Teátr Táckárna KOREK Wines Jíme Brno Con Gusto Catering TuSi