První valentýnský večer v divadelním Teátru.

12. ledna 2024

Spojte divadelní zážitek s romantickou večeří.

Naše první valentýnské menu může být jedinečným spojením uměleckého zážitku a lahodné gastronomie.

Začneme předkrmem, kterým jsou Mušle svatého Jakuba na čočkovém kaviáru, doplněné o křupavý chips z pancetty a podtržený bohatým telecím jusem. Tato kombinace vám rozhodně zhýčká vaše chuťové buňky.

Jako polévku jsme pro vás připravili Karotkový krém s kari a kokosem. Tato lahodná kombinace přináší pikantní a exotický nádech, který vám zaručeně rozproudí krev.

Pro hlavní chod máte na výběr ze dvou lákavých možností. Tajarin s krevetami, cherry rajčaty a špetkou chilli. Tento pokrm vás zavede do světa italské kuchyně s bohatými mořskými tóny a jemnou pikantností. Na druhou stranu, Sous vide kachní prso s bramborovým fondánem zaručuje křehkost masa a bohatost chuti.

Pro sladký závěr vašeho večera jsme připravili Čokoládový mousse s malinami. Tato lahodná kombinace čokolády a čerstvých malin vám poskytne dokonalou tečku za romantickým večerem.

Pokud si chcete svůj večer ještě o něco více zpestřit, můžete si k degustačnímu menu objednat námi doporučené víno ke každému chodu.

Aby byl tento valentýnský večer naprosto dokonalý, doporučujeme po této večeři zamířit do Městského divadla v Brně na jednu z jejich her.

Toto menu si můžete vychutnat od 14. do 16. února, proto neváhejte a udělejte si u nás rezervaci online přes naše webové stránky nebo na tel.: +420 533 316 443.

ValentýnValentýnValentýnValentýnValentýnValentýnValentýn