Jarní menu v Teátru: chřest, špenát, kopřiva na scénu!

od 19. dubna 2024

Neklepe někdo na dveře Teátru? No jasně, to je přece jaro a nese s sebou nabídku jarních dobrot! Svěží chřest, špenát, kopřivy, voňavý medvědí česnek, mladé kuřátko, selátko a další sezonní dary přírody hrají hlavní roli v aktuálním jarním menu.

Začneme předkrmem, který snad víc jarní ani být nemůže. Pečené ředkvičky s fenyklem a kozím sýrem jsou ta správná volba pro navození chutí na další dobroty.

Hráškový krém s jarními klíčky doplněný ricottou je ideální lehká polévka, která se perfektně hodí jako posilnění před procházkou rozkvetlými Lužánkami nebo jako začátek vydatného oběda.

A jdeme na hlavní chody plné barev. Chřestové risotto s mladým pecorinem si užijí milovníci italské kuchyně i lehčích jídel, zato pečené jarní kuřátko s fresh kopřivovou nádivkou a novými bramborami ocení ti, kteří mají větší hlad. Pokud si první roční období spojujete s chutným mladým selátkem, upekli jsme pro vás selečí ramínko s bramborovými nočky a pestem z čerstvého medvědího česneku. No a pokud zrovna nemáte chuť na maso, jarní salát ze špenátu, frisée, cherry rajčátek a jahod s feta sýrem a bezovou zálivkou vám přinese skoro celou zahrádku na talíři.

Chtělo by to nějakou sladkou tečku, nemyslíte? Náš rebarborový koláč s vanilkovou drobenkou a sněhem vám na jazyku rozehraje jarní symfonii chutí a zvedne náladu i kdyby venku zrovna sprchlo.

Jarní nabídku u nás najdete od 19. 4. 2024 do 2. 6. 2024, takže máte dost času na to ochutnat všechny naše speciality! K vytvoření rezervace použijte online formulář na našem webu nebo volejte na telefonní číslo +420 533 316 443.

Těšíme se na vás!

Jarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v TeátruJarní menu v Teátru